LatCard piedāvā jaunu risinājumu dāvanu karšu emitēšanai tirdzniecības un servisa uzņēmumiem


Visiem uzņēmumiem ,kuri vēlas paplašināt savu produktu piedāvājumu, LatCard piedāvā jaunu risinājumu dāvanu karšu emitēšanai, kurš ir balstīts uz MasterCard maksājumu karti ar ierobežotu cirkulāciju.

Kartes ar ierobežotu cirkulāciju , vai savādāk sauktās kartes ar kontrolēta tīkla pieņemšanu izmanto starptautiskās maksājumu sistēmas (kā MasterCard),kuras var ierobežot pieņemšanas punktus vai konkrētus tirgotājus.

Vairāki mazumtirdzniecības uzņēmumi līdz šim galvenokārt paļaujas uz risinājumiem kuri ir balstīti uz papīra kuponiem, jo baidās no lielām izmaksām un slēgtās cirkulācijas patentēto karšu shēmu ieviešanas grūtībām. Bet šodien tādiem uzņēmumiem kā LatCard ir gatavs risinājums – sistēma, kas veidota uz starptautiskās maksājumu kartes (MasterCard ) ar kontrolētu pieņemšanas tīklu, kura idēli piemērota:

 • Tirdzniecības centriem ļaujot pieņemt maksājumu kartes tikai nomnieku tirdzniecības un servisa vietās
 • Tirdzniecības tīkliem ar nestandarta POS vai nesavienojamām sistēmam izvairoties no dārgās integrācijas
 • Uzņēmumiem, kuri pārvalda franšīzes biznesu ļaujot izveidot vienotu mārketinga instrumentu neiedziļinoties franšīzes turētāju tehniskās realizācijas sistēmas detaļās.

Kartēm ar kontrolēto cirkulāciju var elastīgi pielāgot dizainu un produkta funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka Jūs varat izmantot korporatīvo brendingu un konfigurēt programmu tā kā Jūs vēlaties.


Kartes ar kontrolēto cirkulāciju galvenie ieguvumi:


 • Pieņemšanas punktu pilnīga kontrole;
 • Operatīvo problēmu kontrole;
 • Izmaksu samazināšana;
 • Nav nepieciešami sarežģīti tehniski risinājumi;
 • Pieskaitāmo izmaksu samazināšanās;
 • Ērtība,elastība un drošība;
 • Nav nepieciešama tehniskā integrācijaTirgotājam kurš ir izvēlējies LatCard risinājumu nav nepieciešamas investīcijas tehnoloģijās – visas tehniskās problēmas LatCard uzņemās uz sevīm.Tajā pašā laikā, visi klienta dati paliek tirgotāja rīcībā, kuram ir pieeja tiem jebkurā laikā.


Ar LatCard atskaišu sistēmu tirgotājs var:

 • uzzināt vairāk par klientu velmēm;
 • reālajā laikā analizēt un reaģēt uz tendences maiņu;
 • maksimizēt programmas ienākumus;
 • palielināt patērētāju apmierinātību.

Salīdzinājums starp patentēto slēgto karšu sistēmu un kontrolētās cirkulācijas sistēmu balstītu uz MasterCard maksājumu sistēmu


Tīkls Patentēta shēma Kontrolējamais MasterCard
Pieņemšana Pieejams tikai punktos fiziski savienotam ar savu tīklu. Karte tiek pieņemta tikai pie attiecīgajiem tirgotājiem. Teorētiski ir pieejams jebkurā punktā, kur pieņem MasterCard, bet pieņemšana ir ierobežota tikai ar attiecīgajiem pieņemšanas punktiem. Karte tiek pieņemta tikai pie attiecīgajiem tirgotājiem.
Komunikācija Ir nepieciešams būvēt pašam savu pieņemšanas tehnisko tīklu un atrisināt visas komunikācijas problēmas. Tiek izmantots esošais MasterCard tīkls. Visi tirgotāji, kuri pieņem MasterCard jau ir iesaistīti. Nepieciešams tikai izveidot dalībnieku “balto lapu”.
Marketings Pašu zīmols prasa lielus marketinga pasākumus. Pašu zīmols ir pastiprināts ar MasterCard zīmolu ar lielu marketinga programmu
Norēķini Ir nepieciešams ieviest savu klīringa un norēķina sistēmu. Ir izveidota uz MasterCard klīringa un norēķina procesa.
Tiesiskais regulējums Risinājumam ir nepieciešams saskaņojums ar finanšu regulātoru. Var atsevišķos gadījumos pieprasīt licencēšanu. Shēma tiek regulēta ar finanšu regulatoru, bet tā kā ir izveidota uz pazīstama starptautiska produkta, juridisks process ir viegls.
Ieviešanas ātrums Juridiskie un tehniskie šķēršļi var izraisīt ilgtermiņa ieviešanu. Ātra ieviešana. Nav tehnisku šķēršļu.
Ieviešana Zema kartes cena Augstas izmaksas katra tirgotāja pieslēgšanai. Vidēja kartes cena, nav papildus izmaksu tirgotāju pieslēgšanai.
MasterCard Int.
MasterCard Int. card issuing principal member

LatCard AS ir MasterCard Worldwide starptautiskās maksājumu organizācijas pilntiesīgs biedrs, kā arī MasterCard priekšapmaksas karšu izdošanas un apkalpošanas licencētā iestāde. Šī licence ļauj LatCard patstāvīgi izdot MasterCard priekšapmaksas kartes.
Mūsu klienti
Mūsu projekti
 • BRAVO Gift
 • LVCARD
Praktiskie padomi