Izdalītais serverisSalīdzinājumā ar virtuālo hostingu, izdalītais serveris, parasti ir vairāk produktīvs, uzticams un ir ierobežots tikai ar datora resursa kapacitāti. Uz izdalītā servera, lietotājam tiek piedāvātas daudz vairāk funkcijas:

SSH-piekļuve serverim, kas ļauj attālināti administrēt serveri, patvaļīgi izdzēst un uzstādīt jebkādus failus vai programmas.
Iespēja attālināti pārstartēt serveri, kas bieži ir vajadzīgs, dēļ aparatūras vai programmatūras kļūdas.
Augsts drošības līmenis. Uz virtuālā hostinga, lietotāji dala diska kapacitāti un citus resursus no servera viens ar otru, un gadījumā, ja tiek uzlauzta viena klienta mājas lapa, var ciest citu klientu mājas lapas. Izdalītam serverim nav šādu problēmu, tāpēc tas ir daudz drošāks un uzticamāks.
Augsta servera interneta kanāla caurlaides spēja. Gadījumā, ja simtiem lietotāju lieto vienu serveri, reālā kanāla caurlaudes spēja katram lietotājam būs daudz mazāka nekā izdalītam serverim.

Augsts ražīgums. Ļoti bieži uz virtuāliem hostingiem, ir situācijas, kad viens vai vairāki lietotāji sāk patērēt lielāko daļu servera resursus, kas rada nopietnus zaudējumus citiem lietotājiem. Šo problēmu daļēji var atrisināt ar pāreju uz virtuālo private serveri, kas ir viens no virtuālā hostinga veidiem, bet ar ierobežotu resursu pieejamību katram lietotājam. Tomēr, pat labākās virtuālās tehnoloģijas nevar nodrošināt uzticamību un ražīgumu kā izdalītam serverim.MasterCard Int.
MasterCard Int. card issuing principal member

LatCard AS ir MasterCard Worldwide starptautiskās maksājumu organizācijas pilntiesīgs biedrs, kā arī MasterCard priekšapmaksas karšu izdošanas un apkalpošanas licencētā iestāde. Šī licence ļauj LatCard patstāvīgi izdot MasterCard priekšapmaksas kartes.
Mūsu klienti
Mūsu projekti
  • BRAVO Gift
  • LVCARD
Praktiskie padomi