Partneriem

WEB studijas un interneta aģentūras

Esot interneta izstrādātājiem ar lielu pieredzi e-komercijas vietņu izstrādāšanā ,mēs LatCard esam atvērti jebkurai kooperācijai un sadarbībai ar citām WEB studijām un aģentūrām.

Mēs esam gatavi sadarboties ar partneriem uz savstarpēji izdevīgiem nosacījumiem. Starp vairākiem sadarbības veidiem ,Latcard piedāvā sadarbību vienkāršajā affiliātes programmas formā vai arī sadarbības līguma formā.

BRAVO Gift izplatīšana

Nelielām un vidējām tirdzniecības un mazumtirdzniecības kompānijām,rotaļlietu un puķu veikaliem,kuri vēlas saņemt ieguvumu no augošā dāvanu karšu tirgus, bet pagaidām nav gatavi pašu dāvanu karšu programmas izveidošanai-Latcard piedāvā ideālu risinājumu – kļūt par MasterCard BRAVO Gift karšu izplatītāju. Karte ir speciāli izstrādāta un iepakota , lai to būtu ērti pārdot tirdzniecības tīklā. Karšu pārdošanu atbalsta LatCard mārketinga programma un reklāmas materiāli.

Maksājumu vārtējas īre

Daudzus gadus strādājot Eiropas tirgū par maksājumu provaideru , kompānija LatCard izstrādāja,ieviesa un sertificēja savu daudzfunkcionālo maksājumu sistēmu,pamatojoties uz ilgadēju klientu un provaideru vajadzību analīzi. Tapēc šodien ,LatCard ar lepnumu piedāvā maksājumu sistēmas īres pakalpojumus.
MasterCard Int.
MasterCard Int. card issuing principal member

LatCard AS ir MasterCard Worldwide starptautiskās maksājumu organizācijas pilntiesīgs biedrs, kā arī MasterCard priekšapmaksas karšu izdošanas un apkalpošanas licencētā iestāde. Šī licence ļauj LatCard patstāvīgi izdot MasterCard priekšapmaksas kartes.
Mūsu klienti
Mūsu projekti
  • BRAVO Gift
  • LVCARD