LatCard  AS

LatCard AS emitē jaunu dāvanu karti priekš Galleria Riga

01/27/2015

LatCard AS uzsākusi sadarbību ar uzņēmumu CBRE, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Centrālajā un Austrumu Eiropā nekustamo īpašumu jomā. LatCard izstrādāja un ieviesa atjaunināto dāvanu karšu programmu tirdzniecības centrā Galleria Riga zem MasterCard starptautiskās maksājumu sistēmas zīmola.

Galleria Riga – ir Rīgas vadošais tirdzniecības centrs premium segmentā, kurā ir izvietoti vairāk nekā 110 tirdzniecības vietas un restorāni, tajā skaitā pati lielāka Baltijas valstīs terase uz jumta “Terrace Riga”.

Sākot ar 2015.g. 20. janvāri visiem tirdzniecības centra klientiem ir pieejamas atjauninātas Galleria Riga MasterCard dāvanu kartes, kuras emitē LatCard AS. Karti var iegādāties uz jebkuru summu sākot no 20 līdz 250 euro. Atjauninātai kartei ir plašas pielietojuma iespējas, kas atļauj jebkurā laikā bez maksas apskatīties darījumu vēstures izrakstu internetā, kā arī kartes atlikumu pārbaudi jebkurā bankomātā Latvijā. Ar karti ir iespējams norēķināties par pirkumiem visās Galleria Riga tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas par dāvanu karti var atrast Galleria Riga mājas lapā - Galleria Riga Gift Card