Privātpersonām

Maksājumu konts

Personīgais maksājuma konts ar tūlītēju online papildināšanas un pārskaitīšanas iespēju. Maksājuma konts eBank.LatCard – viegls un ērts maksājumu veikšanas veids caur internetu, naudas pārvedumiem un maksājumiem pa visu pasauli.

MasterCard® Personal Prepaid Card

MasterCard® Personal Prepaid Card – tā ir starptautiska maksājumu karte, kuru var izmantot algas, pabalstu, pensijas un citu ienākumu saņemšanai.

Dāvanu karte - BRAVO Gift

BRAVO Gift karte ir ideāla dāvana draugam, ģimenes loceklim, bērnam, mīļotājam un darba kolēģim visos svētkos un dzīves situācijās. Šī karte ir izmantojama arī lietišķā sfērā – komandējuma izdevumiem un reprezentācijas izdevumiem. Kā arī dāvanām sadarbības partneriem.

Virtuālā karte LVCARD

Virtuālā karte LVCARD – tā ir anonīma priekšapmaksas karte, kas paredzēta drošiem pirkumiem internetā. Ar virtuālo karti LVCARD ir iespējams norēķināties uzņēmuma partneru interneta veikalos.
MasterCard Int.
MasterCard Int. card issuing principal member

LatCard AS ir MasterCard Worldwide starptautiskās maksājumu organizācijas pilntiesīgs biedrs, kā arī MasterCard priekšapmaksas karšu izdošanas un apkalpošanas licencētā iestāde. Šī licence ļauj LatCard patstāvīgi izdot MasterCard priekšapmaksas kartes.
Mūsu klienti
Mūsu projekti
  • BRAVO Gift
  • LVCARD