Biznesam

Maksājumi interneta veikalos

LatCard piedāvā internetveikaliem pieņemt apmaksai Visa/MasterCard maksājumu kartes un apmaksu izmantojot Swedbank, SEB, Citadele internetbankas. Pakalpojums tiek viegli un ātri pieslēgts jebkurai mājas lapai vai internetveikalam.

Maksājumu konts

Atverot maksājumu kontu Jūs varēsiet viegli pārvaldīt savus korporatīvos līdzekļus, saņemt un veikt regulārus maksājumus. Izmantojiet maksājumu kontu, lai veiktu norēķinus ar Jūsu klientiem, aģentiem un partneriem.

Lojalitātes kartes

Visiem uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savu produktu piedāvājumu, LatCard piedāvā jaunu risinājumu dāvanu karšu emitēšanai, kurš ir balstīts uz MasterCard maksājumu karti ar ierobežotu cirkulāciju. Kartes ar ierobežotu cirkulāciju , vai savādāk sauktās kartes ar kontrolēta tīkla pieņemšanu izmanto starptautiskās maksājumu sistēmas (kā MasterCard),kuras var ierobežot pieņemšanas punktus vai konkrētus tirgotājus.

Biznesa priekšapmaksas kartes

MasterCard Busines Prepaid Card – jauns risinājums mazam un lielam biznesam, kuru piedāvā pasaulē vadošā maksājumu sistēma. Biznesa priekšapmaksas karte – universāls risinājums, kurš palīdz biznesam pilnībā kontrolēt biznesa izmaksas un darbinieku izdevumus.

Datu centrs

LatCard ir savs datu centrs, kurš katru gadu iziet maksājumu karšu drošības standarta - PCI DSS pārbaudi. Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu no hostinga un serveru izvietošanas līdz pilnībā funkcionējošas infrastruktūras izveidošanas.


MasterCard Int.
MasterCard Int. card issuing principal member

LatCard AS ir MasterCard Worldwide starptautiskās maksājumu organizācijas pilntiesīgs biedrs, kā arī MasterCard priekšapmaksas karšu izdošanas un apkalpošanas licencētā iestāde. Šī licence ļauj LatCard patstāvīgi izdot MasterCard priekšapmaksas kartes.
Mūsu klienti
Mūsu projekti
  • BRAVO Gift
  • LVCARD